slajd0 slajd1 slajd2 slajd3

O nas

Peryhelium – kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych
 
Nasza działalność opiera się na świadczeniu wszechstronnych usług związanych z przygotowaniem, projektowaniem, nadzorem, realizacją oraz rozliczeniem inwestycji budowlanych. W ramach współpracy – jako Inwestor Zastępczy – podejmujemy wszystkie czynności, do których zobowiązany jest inwestor w ramach procesu budowlanego.
 
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich podmiotów, planujących rozpoczęcie lub realizujących inwestycje na terenie Polski. Proponowane przez nas rozwiązania gwarantują wysoką rentowność powierzonej inwestycji, profesjonalną obsługę wyspecjalizowanych osób na każdym jej etapie, optymalne zaplanowanie i wykorzystanie czasu przewidzianego na realizację projektu oraz dbałość o właściwy przebieg i terminowość powierzonych prac.
 
Jesteśmy gotowi do kooperacji z krajowymi oraz zagranicznymi Inwestorami – gwarantujemy współpracę w dowolnie wybranym języku.
 
Zespół
 
Naszym atutem jest współpraca zespołu wybranych specjalistów, który kompleksowo realizuje projekt na każdym jego etapie w porozumieniu z Inwestorem bezpośrednim.
 
Nasz zespół wyróżnia zdobyte doświadczenie, posiadana wiedza oraz chęć rozwoju i podejmowania kolejnych wyzwań. Współpracujemy z cenionymi specjalistami w każdej dziedzinie powiązanej z kolejnymi etapami realizacji inwestycji.
 
Wszyscy specjaliści współpracujący z Peryhelium posiadają wymagane obowiązkowe uprawnienia budowlane, co gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług.
 
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!